מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

אלוקובונד


 אלוקובונד- לחיפוי מבנים איכותי

אלוקובונד הינו לוח אלומיניום המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומיועד עבור חיפוי מבנים, שילוט ופרסום. אלומיניום הינו אחד החומרים החזקים ביותר בטבע, מה שהופך את לוחות האלוקובונד לעמידים וחסינים לאורך שנים. לוחות האלוקובונד מיוצרים בעוביים שונים והם ניתנים לכיפוף ועיבוד למגוון יישומים. בשוק קיימים מגוון סוגים של חיפוי קירות, כשלכל אחד מהם יתרונות מסוג אחר וכל אחד מהם משרת מטרה אחרת. כשמדובר בחיפוי קיר חיצוני הבנוי מאלוקובונד, בכוחו להגן על המבנה מפגעי מזג האוויר ולשמור על צורתו. בשונה מחיפויים מפח העשויים לשוות למבנה מראה פשוט למדי, חיפויים מאלוקובונד מעניקים מראה יוקרתי ומרשים לכל מבנה ומשמרים אותו לאורך שנים.

הדפסה על אלוקובונד

כאמור, האלומיניום ממנו עשוי האלוקובונד מאופיין בעמידות גבוהה ובמשקל נמוך, והוא מעניק מראה מרשים לתמונות ושלטים בתנאי בית ותנאי חוץ. ב-DesignPrint תוכלו להדפיס ישירות על גבי האלומיניום ולהבטיח את עמידות ההדפסה לאורך שנים. האלומיניום מגיע בשלל צבעים ומאפשר הדפסה בדיו לבן על כל צבע שהוא. ההדפסה מתבצעת ע"י מדפסת חדשנית ומתקדמת, בששה צבעים או ארבעה צבעים בשימוש עם צבע לבן. היות ומדובר בחומר גלם חזק ועמיד, כל תמונה המודפסת ע"ג אלומיניום מחזיקות מעמד לאורך שנים, זאת בנוסף למריחת המשטח בחומר הגנה, המבטיח את כושר עמידות היצירה בכל התנאים.

מה אנו מציעים לכם?

אנו ב-DesignPrint מציעים לכם מגוון שירותי הדפסה על אלוקובונד ומגוון חומרים נוספים. אנו מתמחים בהדפסה על אלומיניום בצבע מלא, ומאפשרים לכם לחתוך את הלוחות לגדלים שונים, כולל אפשרות של עיגול פינות לפי בקשתכם. תוכלו לעצב את לוחות האלומיניום כשילוט, כתגי שם, כסימניות, דסקיות, תמונות ועוד. בנוסף, אנו מספקים שירותי הדפסה לעוד מגוון חומרים נוספים: שמשוניות, מדבקות שקופות, קאפות, PVC ועוד, לפי דרישותיכם והעדפותיכם.

אנו מציעים לכם לחסוך את הטרחה שבהגעה לבית הדפוס, ולהעלות את התמונה או הציור המבוקש להדפסה בממשק הידידותי שבאתר. את כל היצירות ניתן להגדיל ולהדפיס הן על אלוקובונד והן על מגוון חומרים נוספים.

מעוניינים בייעוץ והכוונה לגבי אחד המוצרים שלנו? צרו קשר עוד היום.