מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

אריזות

הדפסת אריזות הן ללא ספק כלי יעיל לשיווק העסק. מדי יום אנו נתקלים בעשרות אריזות מסוגים שונים. על דגני הבוקר שלנו ועל כלל מוצרי המזון מטביעים בעלי העסקים את לוגו החברה ואפילו משלבים מסר פרסומי כלשהו להעלאת ערך המותג. הסיכוי שהעסק יהיה חרוט בתודעת הלקוח גדל, כשאנו משקיעים מאמצים בפרסום ושיווק, או כשאנו משקיעים בעיצוב אריזה מושכת, מעניינת וייחודית. אנו ב-MDC מאפשרים לכם הדפסת אריזות אפשרית בכל כמות שהיא, גם בכמויות קטנות, בהתאם לצרכים שלכם או של בית העסק. יש אפשרות להדפיס אריזות בעיצוב אישי במתנה לחברים או לקרובים או ליצור מזכרת מאירוע ייחודית. לכל מטרה שתרצו, אנו נסייע לכם לתכנן ולהדפיס בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

כיצד זה עובד?

ברשותנו מכונת הדפסה ייחודית בטכנולוגית UV המאפשרת הדפסה ישירה על קשיחים וגמישים מסוגים שונים - הדפסה על קרטון, PVC, פלגל וחומרים נוספים. בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, תוכלו לבחור קרטונים מכל צבע או צורה ולהפיק מהם שפע של מוצרים ורעיונות לאריזות ייחודיות עבור המוצרים שלכם. ניתן להדפיס כל תמונה שהיא או לוגו בצבע מלא על גבי קרטון, בכמויות קטנות או גדולות ללקוחות פרטיים ועסקיים. אנו ב- MDC מתחייבים לספק לכם עבודת דפוס מקצועית ולייעץ בעת הצורך במידה ותעוררנה שאלות.

מהתכנון עד לאריזה

כל שלבי הההדפסה נעשים בבית הדפוס של MDC. אנו מקפידים לשלב פרקטיות וניצול אופטימלי של שטח האריזה, במטרה לגרום לצרכן להעדיף דווקא את המוצר שלכם. אנו מבינים שאריזה באופן אסתטי ונעים לעין משדרת ללא כל ספק כמה וכמה ערכים: מקצועיות, ייחודיות, מקוריות ועוד. כל אלו ממצבים את המותג שלכם בראש, וכמובן משליכים גם על התדמית של המוצר עצמו.

כחלק משירותנו אנו מסייעים ללקוחותינו לבחור את סוג האריזה, שיטות הסגירה, עיצוב הדפוס, החומר ממנו תיוצר האריזה, יצירת שטנצים לחיתוך האריזות וכמובן משלבים הדפסה באיכות גבוהה ביותר. הודות למקצועיות וניסיון רב שנים בתחום, אנו מאפשרים לכם להוציא לפועל כל רעיון עיצובי שיעלה במחשבתכם.

אם הנכם מעוניינים בהדפסת אריזות מקצועית, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, מובטח לכם שלא תתאכזבו.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!