מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

גרמושקות

MDC העתקות מספקת מזה שנים רבות שירותי הדפסות איכותיים לענף הבניה, העומדים בהצלחה בכל הדרישות המדויקות, המורכבות והמחמירות של תחום זה. בין היתר, שירותינו כוללים גם הדפסת גרמושקות המאופיינות ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. על מנת לעמוד בדרישות אנו מעמידים לרשות אנשי מקצוע מענף הבניה, לרבות מהנדסים, אדריכלים וקבלנים, את מיטב הציוד שכולל פלוטרים מתקדמים וצוות מנוסה ומקצועי לעילא. הצוות מעניק שירות אדיב ומהיר תוך התחייבות לעמידה בלוחות זמנים ולשביעות רצונכם המלאה.

הקשר שבין גרמושקה לאקורדיון

גרמושקה הינה תוכנית בניה המוגשת לידי ועדות מקומיות לתכנון ובניה, ולמעשה מקורה במילה הרוסית שמשמעה אקורדיון. הסיבה שתוכנית הגשה מכונה על שמו של אקורדיון נובעת מהיותה מוגשת בתיקיית קרטון ורודה, בתוכה מקופלות התוכניות בצורה המזכירה אקורדיון. אופן הגשה זה נועד להקל על צפייה בתכני התוכנית מכל הצדדים, הפרטים והחתכים. כמובן, שחלק משירותינו כוללים גם את קיפולה של הגרמושקה בהתאם לכללים והתקנות.

מה כוללת הגרמושקה

תוכנית גרמושקה המגיעה אלינו להדפסה מורכבת מכל הפרטים והנתונים הנדרשים לבדיקות ועדות תכנון ובניה, לצורך מתן היתרי ורישיונות בניה. הגרמושקה כוללת בין היתר את פרטי מגיש הבקשה ופרטי השטח המדובר, סוג ומטרת הבנייה, חתימות של גורמי רישוי, תרשים סביבה, תוכנית מתאר של המגרש ותוכנית העמדת קומה. כמו כן, בתוכנית מפורטים חומרי גלם הנדרשים לבניה.

הפקת הדפסות גרמושקה

עם MDC הפקות תוכלו לשלוח במייל תוכניות לגרמושקה על גבי קשת רחבה של קבצים, לרבות קבצי JPG, JPEG, PPT, PDF ו-PLT. יש לציין כי ההדפסות אינן מוגבלות באורכן וניתן לקבלן בצבע ושחור לבן, וכמו כן אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי קיפול ושירותי משלוח עד הבית.

שירותים נוספים לענף הבניה

מלבד הדפסת גרמושקות אנו מספקים ללקוחותינו מבחר רחב של שירותים מקצועיים הנחוצים לעבודתם. שירותים אלו כוללים בין היתר הדפסות מסוגים שונים, לרבות הדפסות בפורמט רחב העושות גם שימוש בחומרים קשיחים וגמישים. כמו כן, אנו מספקים הפקת צילומים, סריקת שרטוטים ותוכניות בשחור לבן ובצבע, מפרטים, פולדרים, הדמיות, היתרי בניה, כתבי כמויות, תיקים וספרי מכרז, אומדנים ותכנים שיווקיים.

לקבלת שירותים ומידע נוסף

אנו במחלקת ענף הבניה של MDC העתקות מחויבים לספק לכם שירותים אמינים, מקצועיים ואיכותיים, ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. כל לקוח שלנו זוכה ליחס אישי ולשירות מהיר, מדויק ויעיל, תוך עמידה בלוחות הזמנים גם במצבים של עומס וצפיפות. לקבלת שירותינו ולמידע נוסף הינכם מוזמנים ליצור קשר עם MDC העתקות בטלפון 1700-70-72-73.