מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

הדפסת קטלוגים

 הדפסת קטלוגים הינה אמצעי שיווק ופרסום רב עוצמה. מטרתם של הקטלוגים הם להציג את מוצרי ושירותי בית העסק באופן מרשים ומשכנע, ועל כן אין זה פלא שבעלי עסקים רבים מגייסים הדפסת קטלוגים לשירות העסק.

הרעיון שעומד מאחורי הקטלוגים הוא פשוט מאוד, ועיקרו משיכת תשומת לב מצד הלקוח. כלומר, קטלוג מוצלח יעבור בקלות מיד ליד ומלקוח ללקוח. כך, ניתן להגדיל באופן משמעותי את מעגל הלקוחות הקיים של העסק, מבלי להשקיע סכומי עתק בפרסום במדיות אחרות. את הקטלוגים ניתן לחלק בבית העסק, בכנסים, בסדנאות או להפיצם בתיבות הדואר של הלקוחות.

להשיג את תשומת לב הלקוח

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה יש מגוון המצאות חדשניות שמתחרות על תשומת לב הלקוח. עם זאת, ניתן לומר כי אי אפשר להשוות בין כל המוצרים הללו לבין קטלוג שנמצא בביתו או במשרדו של הלקוח. כאשר הלקוח לוקח לידיו את הקטלוג השיווקי הוא יכול לצפות בכל עת בנתונים הטכניים של כלל המוצרים. יתרה מכך, שאנו בודקים איזו צורת פרסום הצרכנים מעדיפים, אנו מגלים להפתעתנו שרבים מעדיפים לאחוז קטלוג ולדפדף בו ונמנעים במכוון משיטוט בקטלוג המקוון. לכן, רצוי מאוד שלכל עסק יהיה קטלוג מודפס שמשלים את הקטלוג המקוון ומציג המכיל את כל מוצרי החברה. בעת הדפסת קטלוגים חשובה מאוד שימת לב לפרטים הקטנים: כיתוב אחיד בגודל מתאים, שילוב של כתיבה שיווקית ואלמנטים נוספים שיסייעו לעסק לבלוט מעל המתחרים. בסופו של תהליך, סביר מאוד להניח שלקוח שבידו קטלוג מרשים ואיכותי יפנה דווקא אל בית העסק שלכם, ולא ינסה להתרשם מעסקים נוספים בתחום, ויתחיל להתבלבל ממיליון ספקים נוספים.

מה אנו מציעים לכם?

אנו ב-MDC יוצרים עבורכם קטלוגים מרהיבים ומשכנעים, ברמת דיוק צבעים מעולה. אנו משקיעים מחשבה במוטיבים גרפיים ואסתטיים במטרה ליצור קטלוג בעל מראה מקצועי.

הדפסת הקטלוגים מתבצעת ע"ג נייר כרומו, נייר נטול עץ, נייר ממוחזר, נייר צבעוני או מלוטש.. בהדפסת הקטלוגים, תוכלו לבחור בין סוגי הגמורים, מספר העמודים ומשקל הנייר. תוכלו להדפיס את הקטלוג כספר בכריכה קשה או כחוברת בכריכה רכה או לחילופין לתייק בתוך קלסר. עוד חשוב להדגיש כי במידת הצורך, ניתן להדפיס קטלוגים גם בכמויות קטנות.

השילוב של ציוד מתקדם עם אכפתיות ותשומת לב, מסייעת לנו להפיק תוצרים איכותיים ומוקפדים לפי כל קנה מידה.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום.