מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

עיטוף חנויות

עיטוף חנויות הינו לרוב חלק מתהליך שיווקי ופרסומי, אשר רבות מרשתות החנויות מבצעות בסניפיהן השונים. עיטוף חנויות הוא בעצם "הלבשת החנות", כלומר המראה שלה מבפנים ומבחוץ. אומרים שרושם ראשוני ניתן ליצור רק פעם אחת, ומכאן חשיבותו הגדולה של כל שלט בכניסה לבית העסק ועיצובים שונים בתוך החנות עצמה. האלמנטים העיצוביים לא רק מעידים על השירותים שמספק העסק אלא גם על המהות שלו באופן כללי. ממש כפי שאנו אורזים מוצר, עיטוף חנויות בשלטים מתאימים יהיו הראשונים שימשכו את תשומת ליבו של הלקוח שלנו, כשהוא יגיע לראשונה אל הבית העסק, ולפיו הוא יחליט האם יסמוך על שירותיו או לא.

מה נכלל בעיטוף חנויות?

אנו ב- MDC מלבישים כל חנות לפי אופייה והמסר אותה היא מעוניינת לשדר ללקוח. יש חנויות שאנו עוטפים בשלטי פח. שלטים אלו אופייניים בעיקר לאזורי תעשיה, לחזית מוסכים, בתי ייצור וחברות שונות. אתרי בניה מזמינים מאתנו כמות גדולה של שלטי פח לציון האתר או על מנת להתריע מפני סכנות שונות (למשל, השלט המפורסם: "סכנה, כאן בונים!"). אפשרות נוספת היא עיטוף חנויות בשמשוניות. שמשוניות הינן יריעות PVC ארוגות וגמישות המשמשות כמצע להדפסה. השמשונית היא גמישה ומשמשת ליצירת שלטים מרהיבים בדומה לשלטי חוצות. בנוסף לפתרונות הללו, אנו נעזרים במדבקות וחיתוך צורני כדי למתג חנויות מסוגים שונים. מדבקות מספקות פתרון טוב הן לשילוט קבוע והן לשילוט זמני. בעזרת פלוטרים מיוחדים אנו חותכים את המדבקות לפי הצורה המבוקשת, והתוצאה המתקבלת ייחודית ומרהיבה, ומסייעת לעסק להעביר את המסר השיווקי.

מה אנו מציעים לכם?

MDC עוטפת את החנות לפי הסגנון והצרכים שלכם. הצוות שלנו עומד לרשותכם לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועיצוב המוצר ועד לתוצאה הסופית. אנו משלבים טכנולוגיה חדשנית (הדפסה בפלוטרים בפורמט רחב במדפסות UV) עם יצירתיות וניסיון רב.

אנו מדפיסים עבורכם מדבקות רצפה עם ציפוי אנטי סליפינג (למניעת החלקה), טפטים מעוצבים, יוצרים עיטוף חנויות לפי קונספט, עיצוב חנות בדגש שיווקי, הכולל: עמדות מכירה מעוצבות, שלטי מדף, שלטי PVC, קאפות ועוד.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!