מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

פולדרים

פולדרים הם תיקיות הכורכות דפי A4, המשמשות חברות וארגונים במטרה לספק ללקוח מוצר פרסומי ושימושי. פולדרים איכותיים ומעוצבים ישלימו את תדמית החברה, ישקפו את חזותה העסקית ויספקו מידע אינפורמטיבי עליה, למשל: טלפונים, כתובת, סלוגן וכדומה. הפולדרים אידיאלים לשימוש בכל מקום בו הנכם מעוניינים לשווק את העסק: בפגישות, כנסים ואירועי יחצנות, והם דרך נהדרת לייצג את החברה באופן מכובד ולהשאיר רושם טוב. את הפולדרים ניתן למצוא במגוון גדלים, כשהבולטים מביניהם הם A3 ו- A4. אנו ב- MDC מעצבים ומדפיסים פולדרים בהתאם לצרכים שלכם או של בית העסק ויוצרים מוצר שמקדם את העסק שלכם בצורה נפלאה. הודות לשיטת ההדפסה הדיגיטלית, במידת הצורך ניתן להדפיס גם בכמויות קטנות.

דוגמאות לשימוש בפולדרים

ניתן להיעזר בפולדרים למגוון צרכים:

  1. שיווק בתערוכות: מעוניינים לשווק מוצר בצורה הטובה ביותר? אם אתם לקראת תערוכה חשובה ומעוניינים להציג את מוצרכם, פולדרים יהוו מזכרת ראויה לציון.

  2. הצגת מוצר: במידה ויש לכם מוצר חדש או קיים שהנכם מעוניינים להציג בפני לקוחותיכם, פולדרים יעשו את העבודה באופן האיכותי ביותר.

  3. חלוקת תעודות בבית ספר: מנהלי בית ספר? מעוניינים לחלק את התעודות במוסדכם באופן מכובד? אין מרשים יותר מלאגוד את התעודות בפולדר המעוצב בהתאם לרוח בית הספר.

  4. תדמית חברה - מעוניינים לשדר רושם ראשוני בלתי נשכח? פולדר הוא תעודת הזהות העסקית שלכם.

  5. שיווק ומכירת דירות- קבלנים? מתווכים? במידה ואתם מעוניינים להציג תוכנית מכירה ללקוח, אין מתאים מפולדר מעוצב.

בכל הדוגמאות הללו ובעוד רבות, פולדר יהיה מוצר שיווקי אפקטיבי. בחזית הפולדר מופיע על פי רוב לוגו החברה, ובתוכו יש כיס אחד או שניים המשמש להיכנס חומרים רלוונטיים וכרטיס ביקור.

מה אנו מציעים לכם?

ב- MDC ניצור עבורכם פולדר מכובד ואטרקטיבי בעזרת מדפסות מתקדמות. שיתוף פעולה הדוק בין שתי מחלקות: הגרפיקה והדפוס, מאפשר לנו לספק לכם מוצר מושלם, הן מבחינה וויזואלית- חזותית והן מבחינה פונקציונאלית. הפולדרים שלנו עשויים נייר כרומו קשיח או קרטון בגודל A4/A3 והינם עמידים לאורך שנים. כל פולדר מגיע עם כיס או שניים, כשמטרת הכיס היא להבטיח שהדפים לא יחליקו מתוך הפולדר. ניתן להדפיס על גבי הכיס וכן לייצר חריצים להכנסת כרטיס ביקור. בנוסף, תוכלו לשדרג את הפולדר הקיים באמצעות גמורים יוקרתיים מסוגים שונים: לכה, הבלטות, הטבעות, למינציה ועוד.

אנו מתחייבים לאיכות ללא תחרות ולהתייחסות אישית לכל לקוח ולקוח.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!