מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

שלטי מדף

האם יצא לכם אי פעם לרכוש מוצר שלא תכננתם אך ורק בגלל שלטי מדף אטרקטיביים? ייתכן שכן, ומכאן אנו למדים על חשיבותם של שלטי המדף. לכולנו יצא להגדיל את קניותינו בזכות שלטי מדף המודיעים על מבצעים, מכירות סוף עונה וכדומה. כבעלי עסק, ניצבת בפניכם מטרה תמידית שאינכם יכולים להסיח ממנה את הדעת, אף לא לרגע אחד, והיא- להגדיל את היקף המכירות וליצור מעגל לקוחות נאמן. העובדה שהסחורה שאתם מוכרים היא מעולה ומשובחת, לא בהכרח משפיעה על היקף המכירות שלכם. השוק רווי לעייפה בבעלי עסק דומים לשלכם, ולכן יש לנקוט בכל אמצעי שיווק על מנת להביא לתנועה גדולה יותר של לקוחות. הצבת שילוט מדף בצורה מעניינת ומושכת יכולה ליצור את ההבדל בין לקוח קונה ללקוח שמוותר על הקניה ופונה למתחרה.

לקנות - גם אם אין כל צורך

כל עסק המציע את מרכולתו, חייב לוודא כי קהל הלקוחות יכולים להתמצא במרחב בקלות ולאתר את הפריטים המבוקשים ללא עיכובים מיותרים. מידוף חנויות ושלטי מדף הם הכרחיים בדיוק מהסיבה הזו, היות והם מופיעים מול כל מוצר ומהווים מעין "תמרור". למשל, שילוט בסגנון: "לפניכם מבצע חסר תקדים", או "הנחה של 15%!" מראה ללקוח בדיוק מה היתרונות של המוצר שעומד לפניו, ומדרבן אותו לרכוש אותו.

במקרה ששילוט המדף משכנע, ייתכן מאוד והלקוח יהיה מעוניין ברכישת המוצר, גם אם אין לו בו צורך ממשי. ניתן לומר, כי שלטי מדף הופכים את הסיבוב בחנות לפשוט הרבה יותר עבור הלקוח: המידע על כל אחד מהמוצרים זמין עבורו בכל עת, והם יכולים להבהיר לו היכן נמצא כל אחד מהמוצרים וכן מאפשרים לו לקבל מידע על מבצעים.

מה אנו מציעים לכם?

אנו ב- MDC מדפיסים עבורכם מגוון סוגי שלטים. שלטי המדף שתבחרו יכולים להיות מקופלים לאורך המדף, עם גב קשיח, עם רגלית, שלטונים קטנים מפלסטיק ועוד. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק לכם מוצרים באיכות בלתי מתפשרת במחירים הוגנים. הצוות שלנו מורכב מאנשי דפוס וגרפיקאים מוכשרים שישמחו לייעץ לכם בנוגע לשילוט המתאים עבור בית העסק שלכם. חשוב לציין, כי יש צורך בהתאמה אישית לכל חנות או עסק - טווח המחירים משתנה בהתאם לגודל השלט, איכות הגימור והחומר ממנו הוא עשוי.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!