מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

מודעות אבל

מוות לעולם אינו מגיע בזמן. מקרים קשים עלולים להתרחש בזמן בלתי צפוי, ולהותיר אתכם במצוקה נפשית המשפיעה על כל תחומי החיים. במידה וחלילה אתם המשפחה האבלה, הקושי העיקרי הינו לתפקד בצורה מלאה ולהעביר בשלום את הנפטר לקבר ישראל. מדובר בתהליך לא פשוט, ולרבים חסר סיוע במשימות בסיסיות, כגון: הדפסת מודעת אבל. ישנם מקרים, בהם הצורך במודעות אבל יהיה דווקא באמצע הלילה או בשעות מאוחרות ולכן יש צורך לוודא שניתן יהיה להדפיס אותן במהירות.

  כמות

מחיר

2


5

;95 

1,000

;150 

2,000

280 

3,000

350 

5,000

410 

10,000

640 

*המחירים אינם כוללים מע"מ וגרפיקה


כיצד נדפיס את המודעה
?

במידה וחלילה וחס קיבלתם הודעה מצערת על פטירת יקירכם, וודאי תרצו לפרסם מודעת אבל על מועד ההלוויה לסביבת הנפטר הקרובה. את מודעות האבל נהוג להדפיס בסמוך ללויה ולתלותן בסביבת ביתו של הנפטר, מקום עבודתו, לימודו או במקומות בהם נהג לשהות. מודעת אבל הינה כלי באמצעותו ניתן להודיע על האובדן בצורה יעילה, שכן ברגעים קשים קשה יותר לזכור את כלל המכרים ואין די זמן להודיע לכולם. אנו ב- MDC מאפשרים לכם ליצור מודעת אבל בהתאמה אישית הבנויה ממספר שורות בהתאם לבחירתכם. תוכלו לשנות את הגרפיקה, את כתובת המשפחה האבלה ופרטים נוספים תוך דקות ספורות, מבלי לטרוח ולהגיע לבית הדפוס. בכל עת, תוכלו לחזור אחורה ולצפות במודעה שעיצבתם, ובמידה ויש צורך- לשנות או להוסיף פרטים נוספים.

MDC לשירותכם - גלגל הצלה

אנו מספקים ללקוחותינו מגוון שירותי דפוס, כשאחד מהם הינו שירות נצרך ביותר: הדפסת מודעות אבל. שירות זה הינו גלגל הצלה של ממש עבור משפחות במעגל השכול, הנאלצות להתמודד עם כמה משימות מתישות בו זמנית, כאשר הם עצמם נמצאים במצב הדורש מהם את מלוא הכוחות. ברגשים קשים כאשר הלב סוער, קשה לזכור את כלל הפרטים הנחוצים, ולכן אנו מספקים עבורכם מספר סגנונות לעיצוב המודעה. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את פרטי יקירכם ולקבל את המודעה המוכנה ישירות לביתכם או באחד מסניפינו.

לקוחותינו מקבלים את מודעות האבל בהתאם להעדפתם האישית. המודעות מגיעות בשני גדלים לבחירתכם: A3 ו-A4 ומודפסות על גבי נייר איכותי 75/80 גר`. אנו מתחייבים לספק לכם מוצר איכותי תוך זמן קצר, ולהפוך את הרגעים הקשים לקצת יותר נסבלים.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בקלות ובמהירות!