מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

מחברות מעוצבות

גם בעידן הסמארטפונים, כשהטכנולוגיה הממוחשבת כובשת כל פינה אפשרית בחיינו, אין תחליף לנייר הטוב והמוכר. הנייר משמש את חיינו בכל מקום, כשהשימוש העיקרי שלו הוא במשרד. הנייר הכרחי כ"כ, עד כדי כך שלא ניתן לדמיין משרד ללא מחברות, פתקיות או ניירות מכתבים. מחברות מעוצבות משרתות אותנו בניהול המטלות החשובות בארגון. על גבי הדפים נוכל לרשום את כל המשימות החשובות שעומדות על הפרק, בכולן יש לטפל, לא לשכוח ולא להתבלבל.

מיתוג העסק עם מחברות מעוצבות

ניתן להיעזר במחברות המעוצבות לא רק לצרכים אישיים, אלא בעיקר כדי להפיצן ללקוחותיכם ולקדם את העסק בדלת האחורית. אם נעמיק במחשבה על כך, מחברות ממותגות הן בעלות פוטנציאל שיווקי אדיר, הן מונחות על שולחן הלקוח וכך חושפות את לוגו החברה לעין כל. מוצר זה יכול לשמש כמקדם מכירות בכל אירוע ובכל זמן, ויכול לעשות את העבודה במהירות. אם תרצו להפיצן, תוכלו לחלקן בתערוכות ואירועים שבהם נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולמשוך את תשומת ליבם. אנו ממליצים לכם לא לשכוח לציין על כריכת המחברת או הפנקס את פרטי ההתקשרות שלכם, כך לקוחותיכם יוכלו להשיג אתכם במהירות. כמו כן, רצוי לשלב את לוגו החברה וסלוגן קליט וקצר שימשוך מידית את האוחזים במחברת.

אם הצלחתם לגרום ללקוחותיכם לשאת מחברת עם הלוגו שלכם , אתם יכולים להיות בטוחים שהם לא ישכחו אתכם במהירות.

מה אנו מציעים לכם?

ב- MDC מייצרים מחברות ספירלה מהודרות שילוו אתכם ואת לקוחותיכם במהלך שעות היום. המחברות מעוצבות וממותגות ומיוצרות במכונות דפוס דיגיטלי חדשניות. המחברות מיועדות לצרכי מיתוג החברה או לחילופין מחברות ספירלה לתלמידים כשאת הציור או התמונה ניתן להתאים להעדפות הילד.

אתם מוזמנים להתייעץ עמנו בכל הנוגע לסוג המחברות, הגודל וההתאמה לחזון המיתוגי של חברתכם. למשל, במידה ואתם בוחרים לפנות ללקוחות בכנס מכובד, נמליץ לכם על מחברות בכריכה קשה או סוגים מהודרים אחרים, לעומת פניה קלילה יותר, לקהל צעיר, שאז מחברת ממותגת בצורת פנקס כיס תוכל להתאים. מבלי שתשלמו עבור השיווק אפילו אגורה אחת, המחברות הממותגות פועלות כשרות פרסומי בחינם לחברה שלכם.

אנו מציעים לכם מגוון סוגי מחברות: כריכה רכה או קשה/פנקסי כיס/ספירלה מתכת, במגוון גדלים בעיצוב מותאם אישית לצרכי החברה. ניתן להזמין מחברות מעוצבות לתלמידים בעלויות נמוכות.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום.