מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

הדפסת מעטפות

הדפסת מעטפות ממותגות הוא שלב חשוב ביצירת הרושם הראשוני של החברה או העסק. על גבי המעטפה מתנוסס
הלוגו ופרטי ההתקשרות עמכם, ועיצוב מושקע משדר רושם חיובי ומבסס את המיתוג העסקי. הדפסת מעטפות יכולה להתבצע בצבע אחד, בשני צבעים וכן ניתן לבחור בהדפסת מעטפות פרוצס (מעטפות בצבע מלא). חשוב לזכור, שכל עסק זקוק למעטפות, המשמשות אותו לצורך שליחת מכתבים ותזכורות ללקוחות, ברושורים פרסומיים, משכורות לעובדי החברה ועוד, ולכן השקעה בהדפסה איכותית בצבע מלא, על פי רוב מתבררת כמשתלמת מאוד. הדפסה בצבע מלא משדרת עוצמה ומוטמעת היטב בזכרון. כמו כן, יש להדפסת מעטפות פרוצס יתרון נוסף והוא, שאין צורך להוסיף כל פעם את פרטי העסק בכתב יד. המעטפה מכילה את כל הפרטים החשובים ומסייעת לקידומו של העסק. על גבי המעטפה תוכלו להדפיס לא רק את הפרטים הבסיסיים של בית העסק, אלא גם סלוגנים, מבצעים ועוד.


  

כמות  תאור מחיר
100 מעטפה 21X11  199 
250 מעטפה 21X11 449 
500 מעטפה 21X11 825 
1,000 מעטפה 21X11 1,349 
2,000 מעטפה 21X11 1,999 
5,000 מעטפה 21X11 3,190 
10,000 מעטפה 21X11 5,495 

*המחירים אינם כוללים מע"מ וגרפיקה

עיצוב גרפי שעושה את ההבדל

רבים העסקים שמסתפקים במעטפה פשוטה הכוללת את פרטי העסק ותו לא. לרוב מדובר בפספוס, כיוון שעיצוב גרפי מוצלח יכול להפוך כל הדפסה שגרתית לחלק מקידום העסק והשגת לקוחות חדשים. אם ניקח לדוגמא מעטפה המכילה ציור קטן ובלתי שגרתי שמשדר את העיסוק ואת אופיו, תוספת קטנה זו יכולה לעורר עניין בלקוחות פוטנציאליים. מעטפות מקוריות יכולות להוות גם חלק ממסע פרסום מוצלח, הודות לעיצוב גרפי מרשים. הכלל הוא שהעיצוב מתאר את בית העסק ולעיתים גם הרבה יותר מאשר מילים.

מה אנו מציעים לכם?

לרוב, ההדפסה מתבצעת על הצד הקדמי של המעטפה, כאשר אנו ב- MDC מקפידים למקם את כל האלמנטים הגרפיים במקומם. ההדפסה של פרטי ההתקשרות והלוגו לא אמורה להפריע להדפסת הברקודים של חברת הדואר והעיצוב הססגוני לא אמור להפריע לכללי חברת הדואר.

ב-MDC מציעים לכם הדפסת מעטפות צבעוניות ואיכותיות בצבע אחד, שני צבעים או פרוצס (בצבע מלא). ניתן להזמין את המעטפות בכמה גדלים לבחירתם, כשכל המעטפות מגיעות עם פס דבק לסגירה נוחה. ההדפסה לא חייבת להיות במאות ואלפי עותקים. אם תרצו, נשמח לספק עבורכם הדפסת מעטפות פרוצס גם בכמויות קטנות, בעלויות נמוכות. נשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך - החל משלב הרעיון, דרך עיצוב המעטפה לשביעות רצונכם ועד להדפסה והאספקה עד לביתכם.

כל ההדפסות שלנו נעשות בדגש על יצירתיות, ייחודיות ועלות אטרקטיבית.
צרו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.