מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

הדפסה על קאפה


קאפה הינה חומר מוקצף ולבן, בעלת פני שטח חלקים במיוחד. לאחר עיבוד קל הופכת הקאפה למשטח חלק ונוח לעבודה, עליה ניתן להדפיס כל תמונה או ציור. ניתן לייצר את הקאפות במידות עובי שונות ולהתאים אותן לכל גודל וכל צורה בקלות רבה. כאשר אנו זקוקים להדפסה, שנדרשת בה רמת גימור גבוהה במיוחד, כגון הדפסות לפרזנטציות בענף הבניה, לפרסומות בקניונים ולעיטור המשרד, תהיה הדפסה על קאפה הבחירה המתאימה ביותר. הדפסה על גבי הקאפה מעניקה לכל מוצר מראה יוקרתי וגימור ייחודי, המתאים לתערוכה, כנס או תצוגה.

מדוע להדפיס דווקא ע"ג קאפה?

בניגוד להדפסה ע"ג נייר והצמדה, הדפסה על קאפה היא פתרון נוח ומהיר יותר כיוון שההדפסה מתבצעת ישירות על גבי המוצר, ומשמעות הדבר הוא מחיר זול יותר, והדפסה הנשמרת לאורך זמן רב יותר. הקאפה היא חומר קשיח שנוח מאוד לעבוד איתו, ועוד יותר מכך להדפיס עליו. כל תמונה שתבחרו לשים על גבי הקאפה, תראה בקלות כחלק בלתי נפרד מהמשטח. יתרון נוסף שיש להדפסה על קאפה הוא המראה הייחודי שניתן לשוות לתמונה שברשותנו. ניתן למסגר את הקאפה בכל דרך, או לשוות לתמונה מראה מבריק בעזרת ציפוי לכה. ציפוי הלכה גם מגן על התמונה מפני לחות וכתמים, מה שמבטיח לנו שהיא תהיה מוגנת לאורך זמן מפני כל הפגעים האפשריים.

מה אנו מציעים לכם?

אם אתם מעוניינים בהדפסת תמונה או ציור על קאפה, כל שעליכם לעשות הוא לטעון מהמחשב הביתי את התמונה, ולהעלות אותה לאתר האינטרנט שלנו. לאחר מכן, תוכלו לבחור את גודל התמונה, את המסגרת ולשלוח אותן להדפסה. התמונה או הציור שבחרתם יסרקו לגודל הרצוי, ולאחר מכן ימוקמו על גבי לוח הקאפה.

אנו ב- DesignPrint מאפשרים לכם להדפיס על קאפה במבחר גדלים, ואף בממדים רחבים במיוחד. אצלנו תוכלו להדפיס עד לאורך 3 מטר, ועד לרוחב מטר וחמישים וכן תוכלו לשלב כמה דוגמאות, ביניהן למינציה מט, למינציה מבריקה או מסגרת המאריכה את חיי הקאפה.

תהליך ההדפסה על קאפה הינו זול, משתלם ואיכותי במיוחד.
אנו מזמינים אתכם לנסות, ולהתרשם בעצמכם!