מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          
חיפוי זכוכית למטבח מחיר


חיפוי זכוכית מודפס - מהפכה טכנולוגית של ממש!

שיטות ההדפסה התקדמו מאוד בשנים האחרונות וניתן להדפיס כמעט על גבי כל מוצר/חומר. הודות להתפתחות הטכנולוגית , כיום ניתן להדפיס מגוון רעיונות עיצוביים מיוחדים על זכוכית באיכות גבוהה ובפורמט רחב. הזכוכית היא חומר שמאוד נוח לעבוד אתו: היא תמיד נראית כחדשה וקל מאוד לנקות אותה. ההדפסה על גבי הזכוכית משדרגת את המראה הכללי שלה ויוצרת תמונה צבעונית ומרהיבה. ההדפסה מעצימה ומעשירה את האפקט החזותי של הזכוכית ומסייעת לחיפוי שולחנות, חלונות, דלתות, קירות במטבח (במקום קרמיקה), לובי בניין, חדרי רחצה ומקומות נוספים ברחבי הבית. חיפוי זכוכית מודפס מתאים גם לבעלי עסקים המעוניינים ליצור עיצוב שמשדרג את התדמית העסקית שלהם. בשורה התחתונה, אין אדם שלא ימצא תועלת בשימוש בזכוכית מעוצבת, ובפוטנציאל הגלום בטכניקת ההדפסה על הזכוכית.

טכניקות להדפסה על זכוכית

ישנן מספר טכניקות להדפסה על גבי זכוכית. השיטה החדשה ביותר הינה הדפסה ישירה על גבי הזכוכית. בשיטת הדפסה זו, משטח הזכוכית נכנס למדפסת והתמונה שלכם מודפסת עליו ישירות, באופן דיגיטלי, בצבע מלא כבאפשרותכם לבחור מגוון צבעים כולל צבע לבן. לפי השיטה הישנה, מוצמדת מדבקה לחלק האחורי של הזכוכית והיא משדרגת את המראה שלה. שיטת המדבקות היוותה פתרון ביניים לצרכי שדרוג ועיצוב הזכוכית, אך אינה פרקטית כיוון שהמדבקות מתקלפות והצבעים דוהים לאורך זמן. אנו מדפיסים על זכוכית בטכנולוגית UV המתקדמת, השומרת על צבעים חיים וחדים לאורך שנים. בנוסף, אנו מדפיסים על זכוכיות אולטרה קליר (Low iron), עובדה הגורמת לזכוכית להיות שקופה ללא הגוון הירקרק המתקבל בזכוכית שקופה רגילה.

למה אנחנו?

אנו ב- MDC בין הבודדים בארץ ובעולם המשתמשים בהדפסה ישירה על גבי הזכוכית. ההדפסה הישירה על גבי הזכוכית, המתבצעת בעזרת מכונות UV חדשניות המסוגלות להדפיס עד 2.5 מ` רוחב, מאפשרת לכם להדפיס על זכוכיות בעוביים ובגדלים שונים, כולל הדפסת צבע לבן, הדפסת צבעים בטכנולוגיית UV ועוד. מפעלנו הינו המוביל בשוק ההדפסות הדיגיטליות. בין לקוחותינו רשתות הקרמיקה המובילות בארץ, רשתות מטבחים, מעצבים, חברות בניה ועוד.


קטלוג חיפוי קירות למטבחים 2016

לקבלת הצעת מחיר חייגו 1700-70-72-73 או השאירו פרטים ונשמח לחזור