מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          
סריקת ארכיון


אנו חיים במאה ה-21, בעידן בו כמעט כל משרד זונח את הניירת שהתרגל אליו, ומאמץ לעצמו סביבה ממוחשבת. יותר ויותר בעלי עסקים מעבירים את כל הניירת המשרדית, ובעיקר את זו שתופסת מקום, גוזלת זמן ומצריכה כוח אדם מיותר לקבצים דיגיטליים.

סריקת מסמכים מאפשרת לכם ליהנות מזמינות גבוהה של מסמכים ממוחשבים ושמירה על המידה מפני פגיעה או בלאי, שליפה מהירה בעת הצורך וחסכון אדיר בשטחי אחסון. אם כיום יש ברשותכם קלסרים ענקיים וגדושים בנייר, תוך מספר ימים תוכלו לקבלם בצורת קובץ דיגיטלי הניתן לגיבוי בקלות רבה.

למי מיועדת סריקת מסמכים?

אנו מבצעים סריקת מסמכים לעורכי דין הזקוקים לסריקת מסמכים רבים, לאדריכלים וקבלנים המעוניינים לסרוק תכניות בנייה, לאנשי עסקים המעוניינים לסדר את הניירת ובעצם, לכל עסק המעוניין להתייעל. ב- MDC מודעים לכך שכל אחד מלקוחותינו מחזיק בידו חומרים בעלי ערך רב, ולכן אנו נוהגים בזהירות בכל מסמך שנמצא אצלנו, ומבטיחים לכם שכל הניירת נשמרת בידיים בטוחות ומקצועיות. הסריקה הדיגיטלית תגן על המסמכים שלכם מפני נזקים שונים, תחסוך לכם שטח אחסון פיזי ותאפשר לכם לנהל אותם במהירות רבה.

בנוסף, תוכלו ליצור ארכיון דיגיטלי מסודר, בו תוכלו לחפש מסמכים ספציפיים לפי שם, תאריך, קטגוריה וכו`. כל המסמכים הסרוקים עוברים ארכוב, בניית אינדקסים וקישוריות כדי לוודא שתוכלו לשלוף אותו בקלות בעת הצורך.

מה אנו מציעים לכם?

אנו מבצעים סריקות בכל הגדלים, בשחור לבן ובצבע. כל סוגי הפרויקטים נסרקים ברזולוציה גבוהה במיוחד, החל מ 100 dpi ועד 2400 dpi בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח.

תוכלו לבחור בין שני סוגי סריקות:

  • סריקות בשחור לבן אנו מבצעים בפורמט tiff g4, pdf, cal

  • סריקות צבעוניות בפורמט jpg, pdf

ברשותנו מכשור מתקדם וחדיש לסריקות, וכן סורק ייחודי ומהפכני המאפשר לכם לסרוק ברוחב 54" ובעובי של עד 1 ס"מ! תוכלו לשלוח לנו את הקבצים במייל או על גבי CD, ואנו מצדנו נבצע את הסריקה באיכות מיטבית ובמהירות.

מעוניינים בפרטים נוספים? נשמח לסייע לכם.