מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          
שירותים לענף הפרסום


מיתוג חנויות ועסקים

כיצד בונים מותג? למעשה, התשובה לשאלה זו היא פשוטה מצד אחד אך מתבררת כמורכבת למדי מצד שני. הדרך הטובה ביותר להפוך כל עסק למותג, היא לגרום לו להיות זכיר, בולט וייחודי. אולם, אין זה כה פשוט להפוך עסק למותג, כיוון שקיימת תחרות רבה בין החנויות על תשומת ליבו של הלקוח. כל חנות חייבת להיות מקורית ומפתיעה, חדשנית וייחודית כדי להציע ללקוח את מה שלא מציעות המתחרות. אנו ב- MDC מבינים את התחרותיות הרבה בשוק. יש לנו ניסיון רב בבניית מותגים ומיתוג חנויות ועסקים תוך שימוש בבעלי מקצוע מתאימים, הפועלים בהרמוניה על מנת לספק מענה אישי למותג שלכם.

מיתוג חנויות ועסקים בצורה נכונה, יוביל אתכם בהכרח לבידול מהמתחרים וימצב אתכם כמובילים בתחום. לעיתים, מיתוג נכון הוא הדבר היחיד שמפריד בין הצלחה ופריחת העסק לבין עמידה במקום.

מכונות דפוס - עבור מגוון עצום של חומרים

ברשותנו ציוד ומכונות דפוס מתקדמות, המאפשרות הפקת מוצרי מיתוג והדפסת שלטים. שילוב של טכנולוגיה מתקדמת, מאפשרת לנו להדפיס על מגוון חומרים קשיחים, ולהתמודד עם כלל דרישות השוק. בתחומי בית הדפוס מתבצעת הפקת הדפוס מתחילה ועד סוף, ללא קבלני משנה או עיכובים מיותרים. התוצאה היא עבודה הנעשית בזמן, תוך זמן קצר מאוד. כמו כן, הצוות האיכותי של MDC ידע להמליץ על הפתרון היעיל ביותר שישיג את מטרת העסק ויקדם את תהליך המיתוג.

מוצרי מיתוג איכותיים - רמה אחת מעל כולם

אנו ב-MDC מפיקים מגוון מוצרי מיתוג חנויות ועסקים: חבילות קידום מכירות לחנויות הכוללות: פוסטרים, פאנלים, קאפות, פליירים, שלטי מדף ועוד. מוצרי המיתוג שלנו יהפכו את העסק שלכם לזכיר בעיני הלקוחות ויסייעו להעביר במקצועיות את חווית המותג שלכם. גם חנויות קטנות, בעלות תקציב יכולות להיעזר בשירותנו ולקבל פתרונות מיתוג במחירים השווים לכל כיס כדי להתחרות ברשתות הגדולות. כיוון שמיתוג חנויות ועסקים הינו תהליך רחב היקף, הגורר משאבים רבים, אנושיים וכלכליים כאחד, יש צורך לפנות לאנשי מקצוע המבינים בתחום. אנו מאמינים ויודעים ששילוב נכון של אלמנטים וויזואליים, ניצול החלל והסביבה שבה נמצאת החנות, והבנת הצרכים של החנות יאפשרו לנו לספק לכם פתרונות עיצוביים הולמים, המתאימים לצרכי העסק.

הדפסה על קאפה - למיתוג העסק

הדפסה על קאפה מתאימה לעסקים המעוניינים ליצור לעצמם שלטים פרסומיים ולהציג את החברה או המוצר שלהם בתערוכות, במשרדים או בגלריות. שלטים פרסומיים מוצגים בדרך כלל על גבי מתקן הנקרא "רול אפ", המאפשר להציג תמונות ומידע שיווקי בזה אחר בזה. על גבי הקאפות והפאנלים ניתן להדפיס משטחים שלמים בצבע מלא, ללא קילופים וירידת צבע. מבלי הרבה מאמץ, ההדפסות שתיצרו על גבי הקאפה ישרתו אתכם בכל שלבי מיתוג העסק שלכם ויסייעו לו לפרוח.
מעוניינים בפרטים נוספים?  
לחצו כאן

הדפסת פליירים

אתם עוברים ברחוב ומישהו דוחף לידיכם פלייר. מוכר, הלא כן? למרות שהמדיה החדשנית חדרה לכל מקום בחיינו, אין בעל עסק שיכול לוותר לגמרי על הפליירים המוכרים. פליירים פרסומיים הם אמצעי שיווק שלא נס ליחם. בשונה מפרסום באינטרנט או בעיתונות בו קהל היעד הוא מוגבל, הפליירים מחולקים במקומות רבים ברחבי הארץ וביכולתם להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים. בעלי עסק רבים מגלים שפרסום באמצעות פליירים הינו זול ומשתלם. פליירים מקדמים מכירות לקהלים ופרסום באמצעות פליירים מסייע גם ללקוחות קיימים לקידום מוצרים ומבצעים.
מעוניינים בפרטים נוספים?  לחצו כאן

שלטי מדף

האם יצא לכם אי פעם לרכוש מוצר שלא תכננתם אך ורק בגלל שלטי מדף אטרקטיביים? ייתכן שכן, ומכאן אנו למדים על חשיבותם של שלטי המדף. לכולנו יצא להגדיל את קניותינו בזכות שלטי מדף המודיעים על מבצעים, מכירות סוף עונה וכדומה. כבעלי עסק, ניצבת בפניכם מטרה תמידית שאינכם יכולים להסיח ממנה את הדעת, אף לא לרגע אחד, והיא- להגדיל את היקף המכירות וליצור מעגל לקוחות נאמן. העובדה שהסחורה שאתם מוכרים היא מעולה ומשובחת, לא בהכרח משפיעה על היקף המכירות שלכם. השוק רווי לעייפה בבעלי עסק דומים לשלכם, ולכן יש לנקוט בכל אמצעי שיווק על מנת להביא לתנועה גדולה יותר של לקוחות. הצבת שילוט מדף בצורה מעניינת ומושכת יכולה ליצור את ההבדל בין לקוח קונה ללקוח שמוותר על הקניה ופונה למתחרה.
מעוניינים בפרטים נוספים?  לחצו כאן

פולדרים

פולדרים הם תיקיות הכורכות דפי A4, המשמשות חברות וארגונים במטרה לספק ללקוח מוצר פרסומי ושימושי. פולדרים איכותיים ומעוצבים ישלימו את תדמית החברה, ישקפו את חזותה העסקית ויספקו מידע אינפורמטיבי עליה, למשל: טלפונים, כתובת, סלוגן וכדומה. הפולדרים אידיאלים לשימוש בכל מקום בו הנכם מעוניינים לשווק את העסק: בפגישות, כנסים ואירועי יחצנות, והם דרך נהדרת לייצג את החברה באופן מכובד ולהשאיר רושם טוב. את הפולדרים ניתן למצוא במגוון גדלים, כשהבולטים מביניהם הם A3 ו- A4. אנו ב- MDC מעצבים ומדפיסים פולדרים בהתאם לצרכים שלכם או של בית העסק ויוצרים מוצר שמקדם את העסק שלכם בצורה נפלאה. הודות לשיטת ההדפסה הדיגיטלית, במידת הצורך ניתן להדפיס גם בכמויות קטנות.
מעוניינים בפרטים נוספים?
לחצו כאן


אריזות

הדפסת אריזות הן ללא ספק כלי יעיל לשיווק העסק. מדי יום אנו נתקלים בעשרות אריזות מסוגים שונים. על דגני הבוקר שלנו ועל כלל מוצרי המזון מטביעים בעלי העסקים את לוגו החברה ואפילו משלבים מסר פרסומי כלשהו להעלאת ערך המותג. הסיכוי שהעסק יהיה חרוט בתודעת הלקוח גדל, כשאנו משקיעים מאמצים בפרסום ושיווק, או כשאנו משקיעים בעיצוב אריזה מושכת, מעניינת וייחודית. אנו ב-MDC מאפשרים לכם הדפסת אריזות אפשרית בכל כמות שהיא, גם בכמויות קטנות, בהתאם לצרכים שלכם או של בית העסק. יש אפשרות להדפיס אריזות בעיצוב אישי במתנה לחברים או לקרובים או ליצור מזכרת מאירוע ייחודית. לכל מטרה שתרצו, אנו נסייע לכם לתכנן ולהדפיס בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.
מעוניינים בפרטים נוספים?
לחצו כאן

הדפסת מידע משתנה

בכל יום אנו עדים לשינויים כבירים החלים בשגרת חיינו. אחת ההמצאות החדשניות שהשפיעה על חיינו במידה ניכרת היא הדפסת מידע משתנה. הדפסת מידע משתנה היא סוג של הדפסה בה אלמנטים מסוימים, כגון: טקסטים ותמונות משתנים מדף מודפס אחד למשנהו, ללא עיכוב בתהליך ההדפסה. ניתן לשם דוגמא את המכתבים הממוענים לפי שם וכתובת הנמען. בטכניקת הדפסת מידע משתנה ניתן להדפיס פרטים שונים על כל מכתב ומכתב. שיטה זו היא תוצר ישיר של שיטת ההדפסה הדיגיטלית, והיא נעזרת בקבצי נתונים ממוחשבים בשילוב מכונת הדפסה דיגיטלית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
לחצו כאן


הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים הינה אמצעי שיווק ופרסום רב עוצמה. מטרתם של הקטלוגים הם להציג את מוצרי ושירותי בית העסק באופן מרשים ומשכנע, ועל כן אין זה פלא שבעלי עסקים רבים מגייסים הדפסת קטלוגים לשירות העסק.

מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן
 
עיטוף חנויות

עיטוף חנויות הינו לרוב חלק מתהליך שיווקי ופרסומי, אשר רבות מרשתות החנויות מבצעות בסניפיהן השונים. עיטוף חנויות הוא בעצם "הלבשת החנות", כלומר המראה שלה מבפנים ומבחוץ. אומרים שרושם ראשוני ניתן ליצור רק פעם אחת, ומכאן חשיבותו הגדולה של כל שלט בכניסה לבית העסק ועיצובים שונים בתוך החנות עצמה. האלמנטים העיצוביים לא רק מעידים על השירותים שמספק העסק אלא גם על המהות שלו באופן כללי. ממש כפי שאנו אורזים מוצר, עיטוף חנויות בשלטים מתאימים יהיו הראשונים שימשכו את תשומת ליבו של הלקוח שלנו, כשהוא יגיע לראשונה אל הבית העסק, ולפיו הוא יחליט האם יסמוך על שירותיו או לא.

מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן