מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          
שרותים לענף הבנייה


מזה שנים רבות בתי הדפוס מספקים שירותים לענפים שונים, ובין היתר גם לענף הבניה. דרישות הדפוס בענף זה הינן מחמירות ומורכבות, ודורשות הדפסה בדיוק ובאיכות מרביים. לעיתים קרובות, בהדפסות לענף הבניה יש צורך להיעזר בצילומים מסובכים הדורשים ציוד ייעודי למטרה זו. שירותי דפוס לענף הבניה כוללים על פי רוב סריקות ענק של מפות, תכניות בניה ולמעשה כל תכנית הנדסית של המבנה אותו אנו בונים. ברוב המקרים, יש צורך להדפיס את תכנית הבניה כדי שנוכל להגישה למועצה המקומית ולקבל היתר בניה. אנחנו ב-MDC מתמחים בפתרונות הדפסה לענף הבניה ובנוסף נעזרים בציוד האיכותי והמתקדם ביותר בתחום ההדפסה. ההדפסות שתקבלו יהיו ברמה גבוהה, הן מבחינת איכות ההדפסה והן מבחינת דיוק השרטוט.

מה כולל השירות?

עוד מימי הקמתנו אנו מתמחים במתן שירותי העתקות מתקדמים עבור ענף הבניה. אנו מעמידים לרשותכם מכון אור מיומן שיסייע לכם להפיק העתקות אור ממוחשבות. שירות זה מאפשר לכל אחד, ובפרט למהנדסים, אדריכלים או יועצים להפיק שרטוטים או העתקות לכל מטרה, גם בלוחות זמנים צפופים ועמוסים מאוד.

בין שירותינו:

  • הפקת צילומים, הדפסות, סריקות של תכניות ושרטוטים בצבע ובשחור לבן, היתרי בניה, חומר שיווקי, גרמושקות, ספרי ותיקי מכרז, מפרטים, כתבי כמויות, אומדנים, הדמיות ופולדרים.

  • איסוף ופיזור החומר בין המתכננים ואתרי הבניה

  • הכנת תיקי מכרז

העבודה מתבצעת בעזרת פלוטרים לייזר והזרקת דיו בצבע מלא או בש"ל. לרשותנו הציוד החדש והמתקדם ביותר בעולם בתחום, במהירות של מאות מטרים בשעה כולל קיפול אונליין וחלוקה אוטומטית לסטים.

שירות אונליין - כי הזמן שלך יקר

במידה והנכם עסוקים ומעוניינים לחסוך בזמן, תוכלו להזמין שירותי העתקות אור בקלות רבה. כיצד? כיום, ישנה אפשרות להזמין שרטוטים ותוכניות בניה דרך האינטרנט. באתר האינטרנט של העתקות אור תוכלו לטעון קבצי תוכנות ושרטוטים, למלא את דרישותיכם ולשלוח אותם למקום הנבחר. פריסת סניפי החברה מאפשרת הזמנה במקום אחד וקבלת החומר במקום אחר בארץ. אנו חוסכים לכם בזמן וכסף ומעבירים את החומר לוועדות התכנון או לכל גוף נדרש, כגון: בזק או חברת החשמל ללא צורך במאמץ נוסף מצידכם.

הצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים הנעזרים בשירותנו עבור הדפסת תכניות בניה. הודות לניסיון הרב שצברנו בשוק (28 שנות ניסיון), נוכל להתאים את עצמנו לצרכים האישיים שלכם, הן מבחינת טיב ואיכות העבודה והן מבחינת עמידה בלוחות הזמנים הצפופים.

עיצוב תכניות מכירה

כולנו יודעים מהן תוכניות מכירה. מדובר באחד השלבים החשובים ביותר בהצגת פרויקט מגורים ללקוח. למעשה מדובר בשלב בו איש המכירות מציג ללקוח דגם צבעוני ומרהיב של הבית או הדירה אותם הוא עומד לרכוש. עיצוב תכניות מכירה באופן ברור ומושך עין, יציגו ללקוח בצורה הטובה ביותר את חלוקת החלל, את מידות הבית ואת מיקומם של כל האלמנטים השונים, ועל כן לא כדאי לדלג או לוותר עליו. כדי להכניס קצת צבע ועניין לתהליך המכירה, אנו ב- MDC מעצבים את חוברת המכירה באופן צבעוני, מעניין ומושך את העין. לעיצוב תכניות מכירה מספר תפקידים חשובים. ראשית, אנשים שמעוניינים לרכוש דירה לרוב לא מבינים שרטוטים, ותוכניות מכירה מעוצבות מסייעות להם להבין כיצד תראה הדירה. כמו כן, הלקוח לוקח את התוכניות ממשרד המכירות לביתו ומעיין בהם פעמים רבות. בחינה זו יכולה לקבוע האם יבחר לקנות את הדירה בהמשך וכיצד יתייחס לפרויקט בכללותו. 

מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן

פולדרים

פולדרים הם תיקיות הכורכות דפי A4, המשמשות חברות וארגונים במטרה לספק ללקוח מוצר פרסומי ושימושי. פולדרים איכותיים ומעוצבים ישלימו את תדמית החברה, ישקפו את חזותה העסקית ויספקו מידע אינפורמטיבי עליה, למשל: טלפונים, כתובת, סלוגן וכדומה. הפולדרים אידיאלים לשימוש בכל מקום בו הנכם מעוניינים לשווק את העסק: בפגישות, כנסים ואירועי יחצנות, והם דרך נהדרת לייצג את החברה באופן מכובד ולהשאיר רושם טוב. את הפולדרים ניתן למצוא במגוון גדלים, כשהבולטים מביניהם הם A3 ו- A4. אנו ב- MDC מעצבים ומדפיסים פולדרים בהתאם לצרכים שלכם או של בית העסק ויוצרים מוצר שמקדם את העסק שלכם בצורה נפלאה. הודות לשיטת ההדפסה הדיגיטלית, במידת הצורך ניתן להדפיס גם בכמויות קטנות.
מעוניינים בפרטים נוספים?
לחצו כאן 

הדפסה על קאפה למיתוג העסק

הדפסה על קאפה מתאימה לעסקים המעוניינים ליצור לעצמם שלטים פרסומיים ולהציג את החברה או המוצר שלהם בתערוכות, במשרדים או בגלריות. שלטים פרסומיים מוצגים בדרך כלל על גבי מתקן הנקרא "רול אפ", המאפשר להציג תמונות ומידע שיווקי בזה אחר בזה. על גבי הקאפות והפאנלים ניתן להדפיס משטחים שלמים בצבע מלא, ללא קילופים וירידת צבע. מבלי הרבה מאמץ, ההדפסות שתיצרו על גבי הקאפה ישרתו אתכם בכל שלבי מיתוג העסק שלכם ויסייעו לו לפרוח.

מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן

גרמושקות