מבצע החודש:
1000 כרטיסי ביקור רק 149 ש"ח            חדש!!! הדפסת ספר מחזור          חיפוי זכוכית למטבח החל מ - 1000 ש"ח/מטר          

מזכרים

בבית הדפוס MDC תוכלו למצוא את כל מוצרי הדפוס האיכותיים ביותר, במגוון עיצובים המותאמים לכל צורך, משרדי או פרטי. אנו מדפיסים מגוון מוצרי דפוס, ובין היתר גם מזכרים המיועדים לצרכים פנים ארגוניים או פנים משרדיים. המזכרים משמשים ככלי משרדי יעיל ביותר, המשמש לניהול הודעות קצרות אותן ברצונכם לזכור (יש המכנים אותם "פנקסי ממו"). במידה והוספת על המזכרים סלוגן ופרטים ליצירת קשר, יהפכו המזכרים לכלי שיווקי רב עוצמה, המשמר את המותג בתודעתם של הלקוחות.

   

כמות  תאור מחיר
500 מזכרים בגודל 10X15 100 
1,000 מזכרים בגודל 10X15 209 
2,000 מזכרים בגודל 10X15 300 
5,000

מזכרים בגודל 10X15

600
10,000 מזכרים בגודל 10X15
1,100 
המחירים אינם כוללים מע"מ וללא עיצוב גרפי

מזכרים - לא רק למשרד

במזכרים ניתן להשתמש למגוון מטרות, שלא כולן נוגעות רק לצרכי המשרד, אלא גם לצרכים פרטיים. למשל, ניתן לכתוב בהם רשימות אישיות, כגון רשימת קניות לבית או למשרד. כמו כן, ניתן לרשום על גבי המזכרים פרטים חשובים הצצים בעת שיחת טלפון או בעת תכנון מסמך. הדבר פשוט בהרבה מאשר תזכורת או מייל במחשב, והוא הרבה יותר נוח ונגיש. בנוסף, לא פעם יושב מולנו לקוח ומבקש דף כדי לרשום לעצמו הערות או מידע. במקרה כזה, אין טוב ויעיל מנייר ממו מעוצב בהתאם לצרכי העסק.

את דפי הממו תוכלו לעצב לפי צרכיכם והעדפתכם. אנו ב- MDC מאפשרים לכם לעצב את דפי הממו בצבע יחיד או בכמה צבעים (הדפסת פרוצס). היתרון העיקרי של דפי הממו הוא שניתן להוסיף עליהם את לוגו החברה שלכם ואת פרטי יצירת הקשר שיבטיחו שהמותג שלכם יהיה תמיד מול עיני הלקוחות. בניגוד למתנות פרסומיות אחרות שעלולים למצוא את עצמם באיזו מגירה נידחת, בחלוקת מזכרים גדלים הסיכויים שיוכלו לשמשם באמת.

מה אנו מציעים לכם?

אנו ב-MDC מספקים עבורכם מגוון סוגים של דפי ממו. תוכלו לעצב דפי ממו דביקים הנדבקים על מסך המחשב, להצמיד את דפי הממו לשולחן העבודה ואפילו על המקרר. דפי הממו שלנו מודפסים בשני גדלים לבחירתכם: A5 ו-A6, וכן באחד/שניים או שלושה צבעים. ע"י שימוש בדפי הממו, גם משימות פחות דחופות יהיו מול עיניכם תמיד, ויהיה קשה מאוד לשכוח אותן!

אנו ב- MDC מבצעים את כל סוגי עבודות הדפוס, הן למטרות עסקיות והן למטרות משרדיות. לבית הדפוס שלנו ניסיון רב בפתרונות דפוס בכלל, ובהדפסת דפי ממו בפרט.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!